вишукана елегантність

SCALA

Вимогливі, стильні і раціональні. Уважні до деталей. Вважаєте, що дрібниць не буває і що всюди правлять свої закони. Навіть більше ви створюєте ці закони. Впізнали себе? Тоді Pentagon - ваша кухня. Вона саме така.
Яскрава, домінуюча, задає тон інтер'єру. відобразившись в блиску бокалів і хрусталі люстр, не залишиться непоміченою. Буде повністю оцінена людьми, що знають толк в вишуканих речах.
Вишукана елегантність

Дизайн Стефано Адріані/Adriani & Rossi
Стефано Адріані

Архітектурне
дизайн-бюро
Adriani & Rossi
Елегантність її друге ім'я.
Завдяки ніжному кольоровому рішенню кухня Scala виглядає бездоганно і по-особливому затишно. Архітектурність декоративних елементів добавляє їй елегантності і благородства. Класична сучасність – так можна виразити її образ, найкращим чином поєднавший в собі привітність класики, чистоту глянцю і незатійливість ліній сучасного дизайну.

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Щоб забезпечити високу якість наших кухонь ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі. Нашими постачальниками є лідери галузі: плита Kaindl (Німеччина), фурнітура Blum (Австрія), лаки і фарби Adler (Австрія), стільниці Sileston (Іспанія). Наше виробництво обладнане найсучаснішими автоматичними лініями HOMAX (Німеччина).
Щоб бути впевненими, що ми пропонуємо вам найкраще наші спеціалісти регулярно відвідують передові міжнародні виставки, а фабрика приймає в них участь. iSaloni (Мілан), IMM Cologne (Кельн), KIFF (Київ). В Україні четвертий рік поспіль продукція отримує різні нагороди за дизайн і якість.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн наших колекцій розроблялися провідними архітектурно-дизайнерськими бюро Adriano&Rossi і Marina Cherkashina design. Деякі з них стали улюбленцями українців і задали певний стиль кухонної моди.
Наші дизайнери допоможуть створити індивідуальний проект кухні з врахуванням всіх особливостей приміщення і ваших бажань. Вам достатньо тільки про них розказати.
ЦІНА
Не дивлячись на високі стандарти якості, яких дотримується наша компанія, завдяки автоматизованому виробництву досягається низька собівартість при преміальній точності. Це і провірені рішення дозволяють нам тримати невисоку конкурентну ціну.
Звісно є багато факторів, які впливають на вартість виробу: розміри, компонування, комплектація, декор, тощо, але також є багато способів щоб досягнути оптимальної вартості при дотриманні ключевих побажань до кухні: вигляд, комплектація, габарити.
Тому щоб прицінитися - радимо зробити проект кухні. Виготовлення проекту - безкоштовне. Вам достатньо повідомити нам про це.
Рельєфний аристократичний декор добавляє елегантності і свідчить про благородство походження. Класична сучасність – так можна виразити її образ, найкращим чином поєднує в собі привітність класики, чистоту глянцю і невитіюватість ліній сучасного дизайну. Цей гармонійний проміжний стиль − новий тренд, який втілюється в останніх колекціях італійських фабрик.
Все починається з проекту
Ви можете розрахувати вартість, замовити проект чи домовитись про замір. Це все безкоштовно.
Ми обіцяємо не передавати Ваші дані стороннім особам.
Гарного дня!
Elnova Івано-Франківськ,
вул. Мазепи, 168в, ТЦ COMFY,

097-771-41-58
Ми працюємо в Понеділок–Суботу з 11:00 до 19:00
а також можем за небхідності зустрітись і в інший зручний час


Made on
Tilda