графічна чіткість

PENTAGON

Вимогливі, стильні і раціональні. Уважні до деталей. Вважаєте, що дрібниць не буває і що всюди правлять свої закони. Навіть більше ви створюєте ці закони. Впізнали себе? Тоді Pentagon - ваша кухня. Вона саме така.
Ергономічна, математично вивірена модель для вимогливих, стильних і раціональних людей. Інтегрована ручка J-профіль, в поєднанні з фарбованими і шпонованими фасадами — ідеальне рішення для інтер'єру, в якому особу увагу приділено деталям і кольорам.
Графічна чіткість

Дизайн Стефано Адріані/Adriani & Rossi

Нагорода: Кращі меблі України 2014
Стефано Адріані

Архітектурне
дизайн-бюро
Adriani & Rossi
Ця кухня, як все найкраще без надлишків.
Кухонний інтер'єр в монохромних тонах виглядає об'ємним і фактурним. Тут густіші тіні і багатші емоції. Продумані дизайнерами нюанси поглиблюють простір, вдихають в нього ледь уловимі контрасти, що по-різному передають один і той же відтінок текстури.

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Щоб забезпечити високу якість наших кухонь ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі. Нашими постачальниками є лідери галузі: плита Kaindl (Німеччина), фурнітура Blum (Австрія), лаки і фарби Adler (Австрія), стільниці Sileston (Іспанія). Наше виробництво обладнане найсучаснішими автоматичними лініями HOMAX (Німеччина).
Щоб бути впевненими, що ми пропонуємо вам найкраще наші спеціалісти регулярно відвідують передові міжнародні виставки, а фабрика приймає в них участь. iSaloni (Мілан), IMM Cologne (Кельн), KIFF (Київ). В Україні четвертий рік поспіль продукція отримує різні нагороди за дизайн і якість.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн наших колекцій розроблялися провідними архітектурно-дизайнерськими бюро Adriano&Rossi і Marina Cherkashina design. Деякі з них стали улюбленцями українців і задали певний стиль кухонної моди.
Наші дизайнери допоможуть створити індивідуальний проект кухні з врахуванням всіх особливостей приміщення і ваших бажань. Вам достатньо тільки про них розказати.
ЦІНА
Не дивлячись на високі стандарти якості, яких дотримується наша компанія, завдяки автоматизованому виробництву досягається низька собівартість при преміальній точності. Це і провірені рішення дозволяють нам тримати невисоку конкурентну ціну.
Звісно є багато факторів, які впливають на вартість виробу: розміри, компонування, комплектація, декор, тощо, але також є багато способів щоб досягнути оптимальної вартості при дотриманні ключевих побажань до кухні: вигляд, комплектація, габарити.
Тому щоб прицінитися - радимо зробити проект кухні. Виготовлення проекту - безкоштовне. Вам достатньо повідомити нам про це.
Прямі рублені форми в поєднанні з вигинами нижніх блоків підкреслюють оригінальність дизайну і створюють ідеальний робочий трикутник між плитою, мийкою і стільницею.
Все починається з проекту
Ви можете розрахувати вартість, замовити проект чи домовитись про замір. Це все безкоштовно.
Ми обіцяємо не передавати Ваші дані стороннім особам.
Гарного дня!
Elnova Івано-Франківськ,
вул. Мазепи, 168в, ТЦ COMFY,

097-771-41-58
Ми працюємо в Понеділок–Суботу з 11:00 до 19:00
а також можем за небхідності зустрітись і в інший зручний час


Made on
Tilda