стильна раціональність

MAGNOLIA

Ви инамічні, активні і прогресивні. Багато подорожуєте і часто приймаєте гостей. Активність це ваш синонім. Хто може витримати такий шалений темп і вмістити в собі стільки життя? Тільки ваша кухня.
Молодіжна, стильна, економна модель, з практичними фасадами і яскравими акцентними елементами. Magnolia може стати вашою першою кухнею.
Максимальна вмістимість

Дизайн Стефано Адріані/Adriani & Rossi
Стефано Адріані

Архітектурне
дизайн-бюро
Adriani & Rossi
це не така проста кухня, як видається на перший погляд.
Комфортне зонування і максимальна функціональність простору, в якому зручно готувати, затишно відпочивати і приємно приймати гостей, – обов'язкові умови облаштування сучасної кухні-студії. Такий інтер'єр з переливами білих і бежевих відтінків захоплює погляд в глибину, інтригує і розсуває реальні кордони.

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Щоб забезпечити високу якість наших кухонь ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі. Нашими постачальниками є лідери галузі: плита Kaindl (Німеччина), фурнітура Blum (Австрія), лаки і фарби Adler (Австрія), стільниці Sileston (Іспанія). Наше виробництво обладнане найсучаснішими автоматичними лініями HOMAX (Німеччина).
Щоб бути впевненими, що ми пропонуємо вам найкраще наші спеціалісти регулярно відвідують передові міжнародні виставки, а фабрика приймає в них участь. iSaloni (Мілан), IMM Cologne (Кельн), KIFF (Київ). В Україні четвертий рік поспіль продукція отримує різні нагороди за дизайн і якість.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн наших колекцій розроблялися провідними архітектурно-дизайнерськими бюро Adriano&Rossi і Marina Cherkashina design. Деякі з них стали улюбленцями українців і задали певний стиль кухонної моди.
Наші дизайнери допоможуть створити індивідуальний проект кухні з врахуванням всіх особливостей приміщення і ваших бажань. Вам достатньо тільки про них розказати.
ЦІНА
Не дивлячись на високі стандарти якості, яких дотримується наша компанія, завдяки автоматизованому виробництву досягається низька собівартість при преміальній точності. Це і провірені рішення дозволяють нам тримати невисоку конкурентну ціну.
Звісно є багато факторів, які впливають на вартість виробу: розміри, компонування, комплектація, декор, тощо, але також є багато способів щоб досягнути оптимальної вартості при дотриманні ключевих побажань до кухні: вигляд, комплектація, габарити.
Тому щоб прицінитися - радимо зробити проект кухні. Виготовлення проекту - безкоштовне. Вам достатньо повідомити нам про це.
Меблі для всіх зон (кухонного острова, залу і столової) витримана в строгих лаконічних формах. Фактура дерева на фасадах дивиться самобутно і самодостатньо. Відсутність ручок підтверджує її бездоганність.
Все починається з проекту
Ви можете розрахувати вартість, замовити проект чи домовитись про замір. Це все безкоштовно.
Ми обіцяємо не передавати Ваші дані стороннім особам.
Гарного дня!
Elnova Івано-Франківськ,
вул. Мазепи, 168в, ТЦ COMFY,

097-771-41-58
Ми працюємо в Понеділок–Суботу з 11:00 до 19:00
а також можем за небхідності зустрітись і в інший зручний час


Made on
Tilda