натуральність

IRIS

Найбільшою цінністю є здоров'я і довкілля. Щоб створити в домі "еко"-атмосферу не обов'язково виїзжати в село і відмовлятись від комфорту мегаполісу. Достатньо вибрати кухню з натуральних матеріалів в природніх відтінках. Таку як Iris.
Натуральність. Поєднання природніх фактур і насиченість природніх кольорів, простота і лаконічність форм і ліній, інтегрована ручка, вифрезерована в тілі фасаду, робить цю модель приємною для ока любителя "ecostyle".
Натуральність

Дизайн Стефано Адриани
/Adriani & Rossi
Стефано Адриани

Архітектурне
дизайн-бюро
Adriani & Rossi
Найбільш природна і гармонійна модель кухні.
Найбільшою цінністю є здоров'я і довкілля. Щоб створити в домі "еко"-атмосферу не обов'язково виїзжати в село і відмовлятись від комфорту мегаполісу. Достатньо вибрати кухню з натуральних матеріалів в природніх відтінках. Таку як Iris.


ВИСОКА ЯКІСТЬ
Щоб забезпечити високу якість наших кухонь ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі. Нашими постачальниками є лідери галузі: плита Kaindl (Німеччина), фурнітура Blum (Австрія), лаки і фарби Adler (Австрія), стільниці Sileston (Іспанія). Наше виробництво обладнане найсучаснішими автоматичними лініями HOMAX (Німеччина).
Щоб бути впевненими, що ми пропонуємо вам найкраще наші спеціалісти регулярно відвідують передові міжнародні виставки, а фабрика приймає в них участь. iSaloni (Мілан), IMM Cologne (Кельн), KIFF (Київ). В Україні четвертий рік поспіль продукція отримує різні нагороди за дизайн і якість.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн наших колекцій розроблялися провідними архітектурно-дизайнерськими бюро Adriano&Rossi і Marina Cherkashina design. Деякі з них стали улюбленцями українців і задали певний стиль кухонної моди.
Наші дизайнери допоможуть створити індивідуальний проект кухні з врахуванням всіх особливостей приміщення і ваших бажань. Вам достатньо тільки про них розказати.
ЦІНА
Не дивлячись на високі стандарти якості, яких дотримується наша компанія, завдяки автоматизованому виробництву досягається низька собівартість при преміальній точності. Це і провірені рішення дозволяють нам тримати невисоку конкурентну ціну.
Звісно є багато факторів, які впливають на вартість виробу: розміри, компонування, комплектація, декор, тощо, але також є багато способів щоб досягнути оптимальної вартості при дотриманні ключевих побажань до кухні: вигляд, комплектація, габарити.
Тому щоб прицінитися - радимо зробити проект кухні. Виготовлення проекту - безкоштовне. Вам достатньо повідомити нам про це.
Класичне поєднання молочного і кавового відтінків в інтер'єрі завжди актуально. А додавання до такої гамми зелених барв вносить до нього нотки еклектики і свіжості. Попробуйте урізноманітнити цю строгу палітру виразними вкрапленнями в вигляді яскравої штори, декоративної посуди і інших вишуканих аксесуарів. Якщо ефект «озеленення» пробудив у вас фантазію, перевірте, як він підіграє вашому настрою і надихне на створення власного стилю − в унісон елегантному і практичному мінімалізму сучасного дизайну, втіленому в оригінальних ручках, втоплених в фасадах, і зручним полкам для розміщення кухонного приладдя, кулінарних книг і предметів декору, що створюють затишок.
Все починається з проекту
Ви можете розрахувати вартість, замовити проект чи домовитись про замір. Це все безкоштовно.
Ми обіцяємо не передавати Ваші дані стороннім особам.
Гарного дня!
Elnova Івано-Франківськ,
вул. Мазепи, 168в, ТЦ COMFY,

097-771-41-58
Ми працюємо в Понеділок–Суботу з 11:00 до 19:00
а також можем за небхідності зустрітись і в інший зручний час


Made on
Tilda