практичне рішення в традиційному стилі

GERBERA

Чудово знаходите золоту середину. Вмієте поєднати традиційні, базові речі і нові, прогресивні тенденції. Ніколи не впадаєте в крайнощі. Впевнені в своїх цілях і рішучі в їх досягненні.
GERBERA - це баланс між традиціями і прогресом. Рамочні фасади придають кухні об'єм, підкреслюють надійність і благородне походження. Не втрачають актуальності з часом. Гладкі матові фасади і яскраві, акцентні деталі задають настрій і відчуття прогресивності і технологічності.
Вірність традиціям

Дизайн Стефано Адриани
/Adriani & Rossi
Стефано Адриани

Архітектурне
дизайн-бюро
Adriani & Rossi
Яскрава і стримана одночасно. Модель Gerbera - це кухня з твоїм характером.
Класика не старіє і не виходить з моди. Вона існує поза часом і має унікальну якість бути актуальною завжди. Безперечно, традиційний стиль, зберігаючи свою загальну концепцію, під сучасним впливом проходить певну трансформацію. І від цього тільки виграє – стає оригінальнішим, цікавішим, функціональнішим.


ВИСОКА ЯКІСТЬ
Щоб забезпечити високу якість наших кухонь ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі. Нашими постачальниками є лідери галузі: плита Kaindl (Німеччина), фурнітура Blum (Австрія), лаки і фарби Adler (Австрія), стільниці Sileston (Іспанія). Наше виробництво обладнане найсучаснішими автоматичними лініями HOMAX (Німеччина).
Щоб бути впевненими, що ми пропонуємо вам найкраще наші спеціалісти регулярно відвідують передові міжнародні виставки, а фабрика приймає в них участь. iSaloni (Мілан), IMM Cologne (Кельн), KIFF (Київ). В Україні четвертий рік поспіль продукція отримує різні нагороди за дизайн і якість.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн наших колекцій розроблялися провідними архітектурно-дизайнерськими бюро Adriano&Rossi і Marina Cherkashina design. Деякі з них стали улюбленцями українців і задали певний стиль кухонної моди.
Наші дизайнери допоможуть створити індивідуальний проект кухні з врахуванням всіх особливостей приміщення і ваших бажань. Вам достатньо тільки про них розказати.
ЦІНА
Не дивлячись на високі стандарти якості, яких дотримується наша компанія, завдяки автоматизованому виробництву досягається низька собівартість при преміальній точності. Це і провірені рішення дозволяють нам тримати невисоку конкурентну ціну.
Звісно є багато факторів, які впливають на вартість виробу: розміри, компонування, комплектація, декор, тощо, але також є багато способів щоб досягнути оптимальної вартості при дотриманні ключевих побажань до кухні: вигляд, комплектація, габарити.
Тому щоб прицінитися - радимо зробити проект кухні. Виготовлення проекту - безкоштовне. Вам достатньо повідомити нам про це.
Інтер'єр кухні Gerbera є найкращим підтвердженням традиціоналізму. Кухня Gerbera – це вірність традиціям, трансформана до вимог сучасних тенденцій.
Все починається з проекту
Ви можете розрахувати вартість, замовити проект чи домовитись про замір. Це все безкоштовно.
Ми обіцяємо не передавати Ваші дані стороннім особам.
Гарного дня!
Elnova Івано-Франківськ,
вул. Мазепи, 168в, ТЦ COMFY,

097-771-41-58
Ми працюємо в Понеділок–Суботу з 11:00 до 19:00
а також можем за небхідності зустрітись і в інший зручний час


Made on
Tilda