Максимальна вмістимість

ESTRO

Динамічні, активні і прогресивні. Багато подорожуєте і часто приймаєте гостей. Активність це ваш синонім. Хто може витримати такий шалений темп і вмістити в собі стільки життя? Тільки ваша кухня.
ESTRO - створювалась, як кухня для життя. Життя в сучасному мегаполісі. Коли цінним є кожний сантиметр, кожен зайвий рух. Де найбільш цінуються прості утилітарні речі, здатні спростити побут. Такою є кухня ESTRO.
Максимальна вмістимість

Дизайн Марина Черкашина/FABRIQUE DE FORME

Нагорода: BEST MEBEL UA 2015Марина Черкашина
FABRIQUE DE FORME
Практична і раціональна кухня в стилі мінімалізм.
Основная ідея моделі — максимальна вмістимість в поєднанні з лаконічністю форми, зносостійкістю актуального покриття фасадів із матового пофарбованого стікла. Кухня ESTRO — є продовженням філософії побудови простору, коли вбудовані меблі разчиняються в інтер'єрі, не притягуючи додаткової уваги.

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Щоб забезпечити високу якість наших кухонь ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі. Нашими постачальниками є лідери галузі: плита Kaindl (Німеччина), фурнітура Blum (Австрія), лаки і фарби Adler (Австрія), стільниці Sileston (Іспанія). Наше виробництво обладнане найсучаснішими автоматичними лініями HOMAX (Німеччина).
Щоб бути впевненими, що ми пропонуємо вам найкраще наші спеціалісти регулярно відвідують передові міжнародні виставки, а фабрика приймає в них участь. iSaloni (Мілан), IMM Cologne (Кельн), KIFF (Київ). В Україні четвертий рік поспіль продукція отримує різні нагороди за дизайн і якість.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн наших колекцій розроблялися провідними архітектурно-дизайнерськими бюро Adriano&Rossi і Marina Cherkashina design. Деякі з них стали улюбленцями українців і задали певний стиль кухонної моди.
Наші дизайнери допоможуть створити індивідуальний проект кухні з врахуванням всіх особливостей приміщення і ваших бажань. Вам достатньо тільки про них розказати.
ЦІНА
Не дивлячись на високі стандарти якості, яких дотримується наша компанія, завдяки автоматизованому виробництву досягається низька собівартість при преміальній точності. Це і провірені рішення дозволяють нам тримати невисоку конкурентну ціну.
Звісно є багато факторів, які впливають на вартість виробу: розміри, компонування, комплектація, декор, тощо, але також є багато способів щоб досягнути оптимальної вартості при дотриманні ключевих побажань до кухні: вигляд, комплектація, габарити.
Тому щоб прицінитися - радимо зробити проект кухні. Виготовлення проекту - безкоштовне. Вам достатньо повідомити нам про це.
Ідеально впишеться в інтер'єр малогабаритної квартири, вирішивши задачу зберігання великого об'єму речей, або стане частиною кухні-студії.

Фасади: фарбоване матове скло в алюмінієвому обрамлені/шпон натурального дерева/матова краска.

Спроектована за принципом "Dynamic space" від Blum.
Все починається з проекту
Ви можете розрахувати вартість, замовити проект чи домовитись про замір. Це все безкоштовно.
Ми обіцяємо не передавати Ваші дані стороннім особам.
Гарного дня!
Elnova Івано-Франківськ,
вул. Мазепи, 168в, ТЦ COMFY,

097-771-41-58
Ми працюємо в Понеділок–Суботу з 11:00 до 19:00
а також можем за небхідності зустрітись і в інший зручний час


Made on
Tilda