Сучасна класика

CAMELIA

Вони розуміються на цінностях. І не дозволяють нікому і нічому домінувати. Цінують тільки справжні, істинні речі, такі як їхня кухня.
Ви цінуєте справжнє: емоції, затишок, взаємоповага. Модель кухні CAMELIA створена для людей, що розуміють перевірений часом стиль та надають перевагу традиційним формам в інтер'єрі.
Ця кухня — ваше місце сили, символ домашнього вогнища, де готують їжу, діляться важливими новинами та приймають найрідніших гостей.
Вона береже наші таємниці, здоров'я та справжній затишок, тому що саме кухня є гарячим серцем нашого дому, де відбувається найважливіше.

Кухні ELNOVA - це про гармонію без компромісів.
Cтиль і функціональність

Дизайн Марина Черкашина/FABRIQUE DE FORME

Нагорода: BEST MEBEL UA 2016Марина Черкашина
FABRIQUE DE FORME

Найпопулярніша в Україні кухня в стилі сучасної класики, ідеальне поєднання простоти та вишуканості для вашого дому.

Вперше представлена на KIFF-2015. Camelia - заслужено стала улюбленицею українців і своєрідним еталоном сучасної класики.

ВИСОКА ЯКІСТЬ
Щоб забезпечити високу якість наших кухонь ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі. Нашими постачальниками є лідери галузі: плита Kaindl (Німеччина), фурнітура Blum (Австрія), лаки і фарби Adler (Австрія), стільниці Sileston (Іспанія). Наше виробництво обладнане найсучаснішими автоматичними лініями HOMAX (Німеччина).
Щоб бути впевненими, що ми пропонуємо вам найкраще наші спеціалісти регулярно відвідують передові міжнародні виставки, а фабрика приймає в них участь. iSaloni (Мілан), IMM Cologne (Кельн), KIFF (Київ). В Україні четвертий рік поспіль продукція отримує різні нагороди за дизайн і якість.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн наших колекцій розроблялися провідними архітектурно-дизайнерськими бюро Adriano&Rossi і Marina Cherkashina design. Деякі з них стали улюбленцями українців і задали певний стиль кухонної моди.
Наші дизайнери допоможуть створити індивідуальний проект кухні з врахуванням всіх особливостей приміщення і ваших бажань. Вам достатньо тільки про них розказати.
ЦІНА
Не дивлячись на високі стандарти якості, яких дотримується наша компанія, завдяки автоматизованому виробництву досягається низька собівартість при преміальній точності. Це і провірені рішення дозволяють нам тримати невисоку конкурентну ціну.
Звісно є багато факторів, які впливають на вартість виробу: розміри, компонування, комплектація, декор, тощо, але також є багато способів щоб досягнути оптимальної вартості при дотриманні ключевих побажань до кухні: вигляд, комплектація, габарити.
Тому щоб прицінитися - радимо зробити проект кухні. Виготовлення проекту - безкоштовне. Вам достатньо повідомити нам про це.
Характерна особливість моделі: фасад з класичною фільонкою

Варіанти: фарбований матовий класичний фасад з багетом/фарбований фасад з текстурою дерева
Все починається з проекту
Ви можете розрахувати вартість, замовити проект чи домовитись про замір. Це все безкоштовно.
Ми обіцяємо не передавати Ваші дані стороннім особам.
Гарного дня!
Elnova Івано-Франківськ,
вул. Мазепи, 168в, ТЦ COMFY,

097-771-41-58
Ми працюємо в Понеділок–Суботу з 11:00 до 19:00
а також можем за небхідності зустрітись і в інший зручний час


Made on
Tilda