Смак французької Рів'єри

BLUE Marine

Найбільш за все вона любить морський бриз, він цінує технологічність у всьому. Їх змогла поєднати тільки кухня.
Романтикам у сучасному світі непросто, коли все навколо вимагає від тебе миттєвих рішень та результатів. А ти просто хочеш шум прибою і келих вина за особливої нагоди.

Нова кухня BLUE MARINE – унікальне поєднання нових технологій виробництва, практичності, ергономіки, характерних для сучасної кухні, з теплом класичного провінційного стилю. Основою художнього обліку став аромат теплого соленого повітря французької рів'єри.

Відмінною особливістю нової кухні від ELNOVA є новий рамочний фасад, з чіткими, елегантними лініями і витонченими елементами вітринних блоків з заскленням.
Cтиль і функціональність

Дизайн Марина Черкашина/FABRIQUE DE FORME

Нагорода: BEST MEBEL UA 2016

Відмінною особливістю нової кухні від ELNOVA є новий рамковий фасад, з чіткими, елегантними лініями і витонченими елементами вітринних блоків з заскленням.Марина Черкашина
FABRIQUE DE FORME
ВИСОКА ЯКІСТЬ
Щоб забезпечити високу якість наших кухонь ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі. Нашими постачальниками є лідери галузі: плита Kaindl (Німеччина), фурнітура Blum (Австрія), лаки і фарби Adler (Австрія), стільниці Sileston (Іспанія). Наше виробництво обладнане найсучаснішими автоматичними лініями HOMAX (Німеччина).
Щоб бути впевненими, що ми пропонуємо вам найкраще наші спеціалісти регулярно відвідують передові міжнародні виставки, а фабрика приймає в них участь. iSaloni (Мілан), IMM Cologne (Кельн), KIFF (Київ). В Україні четвертий рік поспіль продукція отримує різні нагороди за дизайн і якість.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн наших колекцій розроблялися провідними архітектурно-дизайнерськими бюро Adriano&Rossi і Marina Cherkashina design. Деякі з них стали улюбленцями українців і задали певний стиль кухонної моди.
Наші дизайнери допоможуть створити індивідуальний проект кухні з врахуванням всіх особливостей приміщення і ваших бажань. Вам достатньо тільки про них розказати.
ЦІНА
Не дивлячись на високі стандарти якості, яких дотримується наша компанія, завдяки автоматизованому виробництву досягається низька собівартість при преміальній точності. Це і провірені рішення дозволяють нам тримати невисоку конкурентну ціну.
Звісно є багато факторів, які впливають на вартість виробу: розміри, компонування, комплектація, декор, тощо, але також є багато способів щоб досягнути оптимальної вартості при дотриманні ключевих побажань до кухні: вигляд, комплектація, габарити.
Тому щоб прицінитися - радимо зробити проект кухні. Виготовлення проекту - безкоштовне. Вам достатньо повідомити нам про це.
Стильна і технологічна. Володар титулу Best mebel UA 2016
Нова кухня може виступати, як домінуючим ансамблем, так і бути частиною кухонної композиції в стилі еклектика, в поєднанні з іншими меблями фабрики.

Характерна особливість моделі: рамковий фасад BLUE MARINE

Варіанти: рамочний фасад матова покраска/фарбований фасад з текстурою дерева з масиву натурального дерева
Все починається з проекту
Ви можете розрахувати вартість, замовити проект чи домовитись про замір. Це все безкоштовно.
Ми обіцяємо не передавати Ваші дані стороннім особам.
Гарного дня!
Elnova Івано-Франківськ,
вул. Мазепи, 168в, ТЦ COMFY,

097-771-41-58
Ми працюємо в Понеділок–Суботу з 11:00 до 19:00
а також можем за небхідності зустрітись і в інший зручний час


Made on
Tilda